Oferujemy kompleskowe wykończenia wnętrz pod klucz. Nasza firma poprowadzi inwestycję od początku do końca oferując doradztwo w wyborze materiałów. Współpracujemy z salonami drzwi, płytek i materiałów budowlanych, dzięki czemu szybciej dostosowujemy ofertę dla naszego klienta.

W zakresie wykończenia wnętrz wykonujemy malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż drzwi, montaż wyposażenia łazienek, układanie paneli itp. Przerabiamy i dostosowujemy instalacje do wymagań końcowago użytkownika.

Czas wykończenia stanu deweloperskiego to 3 - 8 tygodni. Jest to uzależnione od ilości prac. Przed rozpoczęciem remontu warto wykonać dokłady plan, ponieważ znacząco skróci to czas realizacji.

Przy pracach zewnętrznych zajmujemy się docieplaniem, tynkowaniem i malowaniem elewacji. Wykonujemy konstrukcje tarasowe z drewna, konglomeratu i płytek.

Jesteśmy legalnie działającą firmą i spisujemy szczegółową umowę, w której będą zawarte warunki rozliczeń, czas realizacji, jak również czynności, które mają być wykonane. Na nasze usługi wystawiamy paragon lub fakturę.